W ostatnim czasie odbyliśmy szereg rozmów z Rodzicami, którzy chcą zapisać dzieci do naszego przedszkola. Jednym z częstych pytań było poruszenie kwestii braku zdjęć na stronie. Ci, z Państwa, którzy wybrali Przedszkole High Five – znają odpowiedź.

Jesteśmy przedszkolem, które przyjęło dość nietypowe założenia, jeśli chodzi o kwestię publikacji zdjęć.

Zgodnie z naszą filozofią uznaliśmy, że nie będziemy wykorzystywać zdjęć Państwa dzieci do celów marketingowych/promocyjnych, ani na naszej stronie internetowej, ani w social mediach.

Nie znaczy to, że nie dokumentujemy poszczególnych wydarzeń z życia przedszkola. Też lubimy zdjęcia. Nie traktujemy Dzieci na nich zobrazowanych przedmiotowo. Wszystkie zdjęcia/nagrania wideo trafiają do Państwa bezpośrednio na naszą wewnętrzną aplikację. To od Państwa zależy czy chcą Państwo je dalej upubliczniać, czy też nie.

Szanujemy prawo Dzieci i Państwa do prywatności. Jest to zgodne z rozporządzeniem unijnym o ochronie danych osobowych,  zwanym popularnie RODO, które weszło w życie 25 maja 2018 roku.

Choć to podejście mało popularne, które może część z nowych potencjalnych klientów zniechęcić to nie zamierzamy tego zmieniać. Uważamy, że najlepszą promocją naszego przedszkola jest zadowolenie Dzieci i Państwa, którzy nam zaufali. Ten “marketing” stawiamy na czele. Uważamy, że w ten sposób, poprzez codzienną pracą organiczną, chcemy promować naszą placówkę. A same zdjęcia do Państwa dotrą. ?