WOW ENGLISH W HIGH FIVE

Wow English! w High Five!

W Przedszkolu High Five, we współpracy z Szkołą Językową NH School Anny Ciechoń od roku szkolnego 2021/2022 rozpoczynamy jako jedyni w Krakowie współpracę z WattsEnglish Ltd. właścicielem marki WOW English!

DLACZEGO WOW ENGLISH!?

Jesteśmy przekonani, że Wow English! odpowiada wszystkim Twoim oczekiwaniom. To bowiem wysokiej jakości licencjonowany kompletny kurs, który pozwala na naukę j. angielskiego od 3 do 12 roku życia. Obecnie pracuje z nim już ponad 30 000 dzieci z 26 krajów na świecie. Oficjalny kanał edukacyjny WOW English odnotował już ponad 2,5 miliarda wyświetleń na Youtube.

WOW English  zdecydowanie wykracza poza klasyczne podręczniki. Cała seria dzięki metodzie Wow! stanowi pierwszą tego typu pozycję w nauczaniu j. angielskiego. Wraz z metodą atutami Wow English! są różnorodne materiały takie m.in. jak filmy, piosenki, gry, karty czy pieczątki. Wow English z prawdziwą twarzą Steve’a przeprowadzi dzieci przez kolorowy świat języka angielskiego od poziomu Yellow po poziom Gold.

METODA WOW ENGLISH!

Licencjonowana metoda bezpośrednia DIRECT METHOD bazuje na tym, że native speaker Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką Maggie zanurzają dzieci w świat j. angielskiego. Każda lekcja jest wyjątkowa i zawiera do czterech filmów z historyjkami i piosenkami. Metodyka bazuje na m.in. komunikacji z dziećmi z użyciem prawdziwej ludzkiej twarzy Steve’a Wattsa, interakcji z native speakerem poprzez piosenki i filmy, nauce poprzez zabawę i aktywną komunikację czy zaangażowaniu pamięci emocjonalnej, dzięki czemu nauka jest zdecydowanie bardziej efektywna. Steve skłania dzieci do reagowania i komunikacji poprzez zabawne skecze, co sprawia, że wszystkie lekcje są atrakcyjne, interesujące, zabawne, a także wzbogacone o elementy nauki z wyjątkowym native speakerem.

Ponadto w WOW English Rodzic ma możliwość stałej obserwacji postępów swoich dzieci, wraz z jednoczesnym otrzymaniem wskazówek na temat pracy z dziećmi w domu.

WYBIERZ WOW ENGLISH! W PRZEDSZKOLU I W… SZKOLE !!!

Są takie rzeczy, których dzieci będą potrzebować w przyszłości. Znajomość języka angielskiego jest jedną z tych rzeczy.

Materiały Wow! pozwalają dzieciom opanować angielski z zaskakującą łatwością i przyjemnością. Poza tym Steve Watts motywuje ich do komunikowania się w całkowicie naturalny sposób. To tak, jakby mieć rodzimego brytyjskiego mówcę w domu, anglojęzycznego wirtualnego przyjaciela dla twoich dzieci!

Materiały Wow! są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-12 lat. Oznacza to, że po 4 latach przygody w Przedszkolu High Five nasi absolwenci (o ile Państwo się na to zdecydują) mogą dalej kontynuować swoją przygodę z High Five z chwilą ukończenia przedszkola i pójścia do szkoły*. Dzieci mogą dalej z Nami, w High Five, w swoich małych grupach wiekowych, z przyjaciółmi z lat przedszkolnych, doskonalić swoje umiejętności językowe, aż do 12 roku życia. A może jeszcze dłużej? ?

 

Przyjaźnie z dzieciństwa są najtrwalsze.

 

* – zajęcia w Szkole Językowej NH School przy Przedszkolu High Five z Wow English! odbywać będą się przez cały rok szkolny, tj. od września do czerwca w wymiarze 1 lub 2 lekcje 45-minutowe w tygodniu.  Absolwentom Przedszkola High Five przysługuje 25% rabat.

 


ANGIELSKI DLA DZIECI W WIEKU 3-12 LAT METODĄ WATTSENGLISH!

 • bogaty pakiet multimedialny: książka, filmy, piosenki i wiele innych materiałów przeznaczonych do nauki języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych.
 • unikalne filmy, które umożliwiają kontakt każdemu dziecku z rodowitym Brytyjczykiem.
 • pierwszy zestaw materiałów, który wykorzystuje twarz i jej mimikę do nauczania języka angielskiego.
 • wyjątkowa metoda Wattsenglish, która uczy języka poprzez zabawy edukacyjne.
 • materiały pozwalają na nieustający kontakt z rodowitym Brytyjczykiem poprzez interaktywne filmy video z opowiadaniami i piosenkami.
 • nie wymaga stosowania metody translacyjnej do wprowadzania elementów językowych – naturalnie motywuje do reakcji i uczy mówienia niemal od pierwszej minuty zajęć.
 • absolutnie motywujący dla dzieci – nie zmuszamy dzieci do nauki – one się nią bawią.
 • pozwala rodzicom sprawdzić, co dziecko już potrafi i pomaga mu w ćwiczeniach w domu bez dodatkowego stresu czy wysiłku.

 

JAK WYGLĄDA NAUKA Z WATTSENGLISH?

Ø  nasza metoda jest skuteczna a jednocześnie przyjazna – dzieci ją uwielbiają!

Ø  dzieci są nieustannie angażowane w różne zadania – słuchają, reagują i mówią!

Ø  starannie przygotowane plany lekcji wykorzystują unikalne narzędzia:

o   filmy i piosenki na platformie internetowej z native-speakerem

o   pacynkę Maggie

o   karty do prezentacji słownictwa

o   gry i zabawy językowe

o   interaktywny podręcznik dla dzieci

o   księgę piosenek.

Ø  na lekcji i w domu dzieci oglądają historyjki na platformie intenetowej, żeby mieć nieustanny kontakt z rodowitym Brytyjczykiem i utrwalać materiał z lekcji.

 

OFERTA DLA DZIECI

Ø  pierwszy program z twarzą człowieka → rozpoznawianie i identyfikacja twarzy jest bezpośrednio związana z zapamiętywaniem języka przez dzieci – użycie pamięci emocjonalnej potęguje efekty nauki

Ø  bezpośredni kontakt z Brytyjczykiem poprzez piosenki i filmy na platformie internetowej

Ø  dwujęzyczność: dzieci identyfikują język ze Stevem i Maggie: będą odpowiadać danej osobie w języku, w którym się z nim/nią komunikują – to umożliwia powtarzanie materiału z interaktywnymi filmami w domu

Ø  zrozumiały i wysoko motywujący system do nauki języka angielskiego

Ø  zadania są przygotowane w konkretnych przedziałach wiekowych

Ø  efektywna nauka poprzez 100% aktywnego uczestnictwa w lekcji

Ø  kontynuacja programu i metody od przedszkola do szkoły podstawowej

 

OFERTA DLA RODZICÓW

 • dwujęzyczność – program wykorzystuje zasady wychowywania się w rodzinie dwujęzycznej, tam gdzie np. ojciec jest Polakiem a matka Angielką. Dzieci utożsamiają język z osobą i naturalne jest dla nich aby odpowiadać danej osobie (nauczyciel, Steve) w języku, którego oni używają – – to umożliwia powtarzanie, utrwalanie i poszerzanie materiału z interaktywnymi filmami na platformie internetowej w domu
 • dzieci mają kontakt z Brytyjczykiem- od niego uczą się prawidłowego akcentu. Frazy są wielokrotnie powtarzane- dziecko słyszy nawet minimalne niuanse i chce naśladować ulubionego bohatera
 • dzieci są zaangażowane w rozwiązywanie zadań i są motywowane aby odpowiadały i powtarzały za Stevem/nauczycielem
 • Maggie- pojawia się we wszystkich materiałach i na każdej lekcji, jest łącznikiem miedzy lekcjami a filmami oglądanymi w domu
 • efektywna nauka poprzez 100% aktywnego uczestnictwa w lekcji
 • możliwa kontynuacja programu i metody od przedszkola do szkoły podstawowej