Przedszkole High Five oferuje konsultacje. Mają Państwo możliwość zadania pytań wychowawcy lub innym pracownikom na temat swojego dziecka.

Informacje bieżące na temat Państwa dziecka będą udzielane na co dzień. Jednakże, aby porozmawiać dłużej na temat Państwa dziecka i ocenić jego postępy w szerszej perspektywie przewidzieliśmy tzw. konsultacje (odpowiednik miniwywiadówki). Terminy konsultacji i ich forma będą dostosowane do Państwa potrzeb. Odbywać będą się cyklicznie:

• tradycyjnie, w budynku przedszkola
  • zdalnie – telefonicznie lub poprzez Internet – e-mailowo lub za pośrednictwem komunikatora internetowego.

Ze względu na możliwe duże zainteresowanie i mając na uwadze Państwa cenny czas konsultacje będą wymagać zapisu, co pozwoli także przygotować się naszym pracownikom do udzielenia Państwu merytorycznych odpowiedzi.