Kolejne dzieci w naszym przedszkolu!

Do Przedszkola High Five zapisały się Olivia,  Aniela i Jagoda. Witajcie! High Five!

Rekrutacja przebiega lepiej niż się spodziewaliśmy. W takim tempie możliwe, że już do końca maja skończą nam się miejsca w jednej grupie.  Śledźcie nas na bieżąco. Będziemy informować o kolejnych postępach.

Statystyki mówią, że z roku na rok w naszym kraju przychodzi na świat coraz więcej dzieci płci męskiej. Z danych GUS-u wynika, że w zeszłym roku urodziło się o 14 tys. więcej kawalerów niż małych dam! Cieszy nas, że żeńskie grono jest coraz liczniejsze. Choć w tej chwili dziewczynki stanowią 70% dzieci to liczymy, że statystyki się wyrównają i będzie, i chłopców, i dziewczynek po około 50%. Na tą chwilę nasze przedszkolne Panienki dają przykład Panom jak się zapisywać ;).

Panowie, nie każcie naszym młodym kobietom zbyt długo na Was czekać. Zapraszamy i Was do zapisu. Do dzieła!

Zapisy do przedszkola