Współpraca z Manią Pływania

Przedszkole High Five informuje o współpracy z Szkołą Pływania Mania Pływania.

Od jesieni nasze przedszkolaki będą mogły uczęszczać na zajęcia na basenie prowadzone przez Manię Pływania.

Nasi partnerzy to specjaliści w nauczaniu i doskonaleniu umiejętności pływania. Zajęcia prowadzą dla każdej kategorii wiekowej, od niemowlaków (Baby swim) po dorosłych na basenach AWF, Żabiniec, Comarch oraz CSiR Cascada. Ponadto nasi partnerzy organizują interesujące półkolonie i obozy (zarówno w lecie, jaki i w zimie).

Dla Wszystkich chcących spróbować wodnej przygody w Manii Pływania czekają pierwsze zajęcia próbne. Przekonaj się sam  Szczegóły: http://www.mania-plywania.pl/.

Dlaczego warto pływać?

Pływanie nie bez powodu uznawane jest za jeden z najlepszych dla naszego ciała i samopoczucia sportów. Odciąża bowiem kręgosłup i stawy, dzięki czemu sprzyja zachowaniu prawidłowej sylwetki. Ćwiczenia w wodzie są korzystne także dla serca i układu krwionośnego – pomagają uniknąć miażdżycy, udaru i zawału. Pływacy mają także silniejsze płuca i lepszą ogólną sprawność organizmu.Warto dodać, że pływanie poprawia ogólną kondycję organizmu oraz pomaga pozbyć się wielu powszechnych dolegliwości, takich jak np. łamanie w krzyżu, słaba wydolność czy problemy od strony układu krążenia. Uważamy, że nie ma nic zdrowszego, niż regularne wizyty na basenie.

W Krakowie dostrzegamy, że dzieci i młodzież mają cały szereg możliwości w korzystaniu z nauki pływania. Na samym tylko obszarze Nowej Huty czy Czyżyn wskazać można kilka basenów. Jest on np. na AWF, Comarchu, os. Kolorowym, os. Handlowym czy Com Com Zone. Obok basenów zamkniętych są także czynne baseny otwarte. Nauka pływania organizowana jest na niemal każdym basenie. Prowadzą je różne jednostki. Jej koszty są niestety zróżnicowane i to od Państwa zależy wybór właściwej szkoły oraz terminu zajęć.

W naszym przedszkolu chcemy Państwu zapewnić zajęcia na basenie w godzinach pracy przedszkola, co powinno umożliwić wzięcie udziału w zajęciach dzieciom, których rodzice nie zawsze mają możliwość znaleźć czas na wspólne zajęcia na basenie Jednocześnie fakt, że chcemy skorzystać z basenu obok przedszkola ma zagwarantować pełne bezpieczeństwo dotarcia dzieci na miejsce i efektywne spędzanie czasu w przedszkolu. Nasze zajęcia będą cenowo konkurencyjne i mamy nadzieję, że zdecydowana większość rodziców zgłosi swoje dzieci na zajęcia na basen :).

Basen w Przedszkolu High Five – zobacz więcej.

___

Tymczasem przedszkolehighfive.pl informuje rodziców o trwającej rekrutacji do naszego przedszkola, dlatego zapraszamy dzieci urodzone w latach 2013-2017.