Dlaczego nie ma zdjęć dzieci na naszej stronie?

W ostatnim czasie odbyliśmy szereg rozmów z Rodzicami, którzy chcą zapisać dzieci do naszego przedszkola. Jednym z częstych pytań było poruszenie kwestii braku zdjęć na stronie. Ci, z Państwa, którzy wybrali Przedszkole High Five – znają odpowiedź.

Zgodnie z naszą filozofią uznaliśmy, że nie będziemy wykorzystywać zdjęć Państwa dzieci do celów marketingowych/promocyjnych, ani na naszej stronie internetowej, ani w social mediach.

Nie znaczy to, że nie dokumentujemy poszczególnych wydarzeń z życia przedszkola. Też lubimy zdjęcia. Nie traktujemy Dzieci na nich zobrazowanych przedmiotowo. Wszystkie zdjęcia/nagrania wideo trafiają do Państwa bezpośrednio na e-mail (zwykle w formie linków do pobrania zdjęć, by nie zaspamować Państwu skrzynki). To od Państwa zależy czy chcą Państwo je dalej upubliczniać, czy też nie.

Szanujemy prawo Dzieci i Państwa do prywatności. Jest to zgodne z rozporządzeniem unijnym o ochronie danych osobowych,  zwanym popularnie RODO, które weszło w życie 25 maja 2018 roku.

Choć to podejście mało popularne, które może część z nowych potencjalnych klientów zniechęcić to nie zamierzamy tego zmieniać. Uważamy, że najlepszą promocją naszego przedszkola jest zadowolenie Dzieci i Państwa, którzy nam zaufali. Ten „marketing” stawiamy na czele. Uważamy, że w ten sposób, poprzez codzienną pracą organiczną, chcemy promować naszą placówkę. A same zdjęcia do Państwa dotrą. 🙂