Warsztaty biblioteczne

Dziś dzieci udały się do Biblioteki, gdzie wzięły udział w warsztatach bibliotecznych.

Nasze przedszkolaki wiedzą już jak zapisać się do biblioteki. Teraz kolei na Państwa. Prosimy o udanie się do biblioteki i wyrobienie z dziećmi karty bibliotecznej.

Zapisując dziecko do biblioteki miejskiej w prezencie otrzymają one specjalną Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start. Akcja, który ruszyła w październiku 2019 roku, przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.

Uwaga! Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.