3.02.2021 – spotkanie z pieskami z Fundacji Victoria na 4 łapy

W środę 3 lutego o godzinie 10:00 zawitają do nas pieski z Fundacji „Victoria na 4 łapy”. Celem spotkania będzie wsparcie działań fundacji, zaznajomienie dzieci z istotą działania fundacji i poznanie zwyczajów psów.

Spotkanie jest kontynuacją rozpoczętej w tamtym roku współpracy. Rok temu dzięki Państwu Fundacja otrzymała ogromną ilość karmy dla zwierząt. W ramach współpracy z Fundacją „Victoria na 4 łapy” zorganizowaliśmy przedszkolną akcję wsparcia. Miała ona charakter warsztatów dogoterapii z psami Gucio (mops) i Lili (buldożka francuska). Oj działo się ! Mamy nadzieję, że i w tym roku dzieci będą zachwycone :).

 

Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć fundację to taka możliwość będzie również w tym roku. Prosimy o zostawienie karmy dla zwierząt w koszu znajdującym się przy wejściu do sali numer 1.