Dlaczego należy zapisać dziecko do przedszkola?

W przedszkolu dziecko spotyka się z innymi dziećmi, ma szansę odnaleźć się w grupie rówieśniczej, a także znaleźć swoją bratnią duszę, zaprzyjaźnić się z nią. Podsumowując dziecko rozwija się społecznie.

Okres przedszkolny to także niezwykły czas zdobywania wiedzy na swój temat, weryfikowania jej poprzez zdanie innych dzieci. Nieraz wymaga to kompromisów, co jest potrzebne do radzenia sobie w życiu.

Przedszkole przygotowuje do edukacji szkolnej, a potem do dorosłego życia, a wspomnienia i doświadczenia z tego czasu zaprocentują w przyszłości. Dzieci w przedszkolu rozwijają się cały czas, zdobywają wiedzę ale też i umiejętności, ćwiczą wszystkie sfery rozwojowe. Stają się sprawne, komunikatywne i otwarte. Tworzą swój świat, o którym będą pamiętać zawsze. Nauczą się decydować o sobie, troszczyć o innych i dzielić radością.

Przedszkole oferuje coś niezwykłego, czego nie mogą zaoferować rodzice, dlatego przedszkole to tak ważny czas w życiu dziecka!

Zapraszamy do Przedszkola High Five – zapisy.