Nasza okolica doceniona w rankingu dziennika The Guardian

Czytelnicy brytyjskiego dziennika „The Guardian” stworzyli listę dziesięciu najlepszych – ich zdaniem – dzielnic w miastach Europy. Co ciekawe otwiera ją… Nowa Huta. Docenioną ją m.in. za bliskość terenów zielonych.

Artykuł z „The Guardian” z listą wyróżnionych dzielnic, w tym krakowskiej Nowej Huty, można przeczytać na stronie internetowej dziennika.

Tymczasem informujemy, że Przedszkole Niepubliczne High Five zlokalizowane jest niemal w centrum Nowej Huty. Znajduje się na os. Kolorowym 9 E, czyli zaledwie kilka minut drogi od Placu Centralnego.

Warto dodać, że wybór tej lokalizacji nie był przypadkowy. Od początku planowaliśmy, żeby przedszkole powstało wśród zieleni i przyjaznego dla dzieci otoczenia, w którym nie braknie licznych i dużych placów zabaw, parków i innych interesujących miejsc. Jednym słowem wszystkiego tego, co znajdziemy w naszej okolicy :).

#TheGuardian #Najlepszadzielnica #NowaHuta #Przedszkole #Zieleń #Przestronność #Urbanistyka #Planowanieprzestrzenne