Suchy basen z kulkami

Basen kulkowy

Przedszkole High Five będzie posiadało własny, bezpieczny (atesty!) suchy basen kulkowy.

Dziecko w przedszkolu spędza dużo czasu. Uważamy, że powinien on być spędzany aktywnie i różnorodnie. Zaoferujemy Państwa dzieciom wiele interesujących rozwiązań – zarówno w zakresie zabawek, jak i pomocy dydaktycznych oraz kącików zainteresowań. Dziś opisujemy suchy basen kulkowy. Przeczytaj dlaczego wybraliśmy go do Przedszkola High Five.

Suchy basen z kulkami

Suche baseny z piłeczkami nie tylko bawią, ale też uczą! Dzięki temu dziecko szybko nauczy się kolorów, cyfr czy liczenia – w języku polskim czy angielskim.

Suche baseny z piłeczkami mogą również służyć do innych celów – np. rehabilitacji. Dziecko rozwija swoje zdolności motoryczne – chwytanie piłki, łapanie i rzucanie.

Główne zalety basenu to doskonałe miejsce do zabawy i miejsce do rozwoju sprawności fizycznej (równowagi, małej motoryki, koordynacji oko-ręka, sprawności manualnej czy… celności – piłkami można rzucać do np. kosza).

Zabawki w Przedszkolu – https://www.przedszkolehighfive.pl/zabawki/

___

Tymczasem przedszkolehighfive.pl informuje rodziców o trwającej rekrutacji do naszego przedszkola, dlatego zapraszamy dzieci urodzone w latach 2013-2017.