Rekrutację czas zacząć!

3… 2.. 1. Start! Rozpoczynam zapisy do Przedszkola High Five

Zapraszamy do zapisu dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat na nowy rok szkolny 2019/2020 do powstającego Przedszkola High Five przy os. Kolorowym 9 E w Krakowie.

Będziemy niezmiernie szczęśliwi, jeśli już w kwietniu zdecydują się Państwo na wybór naszego przedszkola. Dla osób, które nam zaufają i zdecydują się na zapis przygotowaliśmy specjalną niespodziankę, tj.

Niższe czesne przez cały rok przedszkolny 2019/2020
Zapisz swoje dziecko do 30.04.2019 na rok przedszkolny 2019/2020 i obniż opłatę miesięczną przez cały rok o 50 zł!
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz swoje dziecko!Zapoznaj się z opłatami

Ile wynosi czesne? To pytanie, które często słyszymy. Odpowiadamy, że zależy, gdyż każdy z Państwa ma inne potrzeby i wymagania. Teoretycznie najmniej czesne może wynieść przykładowo 300 a najwięcej maksymalnie 770 zł. Czemu takie dysproporcje? Inną opłatę poniesie osoba, która zostawia dziecko do godziny 13:00, a inną osoba, która zostawia dziecko do godziny 18:00. Kwota uzależniona jest od tego, czy skorzystają Państwo z pakietu różnych rabatów i ulg, tj.

• z wyżej wymienionego rabatu za zapis do 30.04.2019 – 50 zł,
    • ulgi z tytułu terminowych płatności czesnego – 50 zł,
    • ulgi z tytułu uczęszczania do przedszkola rodzeństwa – 50 zł na każde dziecko (w przypadku zapisu dwójki dzieci).

Przykładowo, jeśli mają Państwo dwójkę dzieci w wieku przedszkolnym, to rodzeństwo, które się do nas zapisze do dnia 30.04.2019 będzie płacić za opiekę do godziny 13:00 po nawet tylko 300 zł zamiast 450 zł, dzięki skorzystaniu z trzech wymienionych wyżej ulg. Za pobyt do godziny 15:00 będzie to po 420 zł, a za pobyt do 17:00 – 540 zł. Szczegółowa kwota, jaka Ci przysługuje to kwestia indywidualna – zweryfikuj ją samodzielnie – zobacz dział Opłaty.

Czesne obejmuje realizację Podstawy Programowej oraz bogatej oferty różnorodnych zajęć i warsztatów, które nasze Przedszkole przewidziało w ramach czesnego. Dla chętnych znajdą się dodatkowo płatne zajęcia, takie jak nauka pływania na basenie. Nasze hasło – „Aktywność na 5” oznacza, że nasze działania ukierunkowane są na wszechstronne rozwijanie Państwa dzieci przy zachowaniu odpowiednich proporcji w czasie na zabawę i odpoczynek. Przedszkole to bowiem nie szkoła i liczy się tu nie liczba zajęć dodatkowych, a ich odpowiednie zbilansowanie i efektywne zrealizowanie, by zapewniać dziecku właściwe, pozytywne bodźce.

Zapraszamy!

Procedura rekrutacji dziecka do przedszkola:

1. kontakt rodzica z przedszkolem (np. kontakt przez formularz zgłoszeniowy lub mailowo/telefonicznie);
  2. wypełnienie karty zgłoszenia (pobierz) i przekazanie jej do przedszkola (osobiście lub zdalnie);
  3. przekazanie przez Dyrektora przedszkola kompletu dokumentów oraz zapoznanie Rodzica ze Statutem i Regulaminem przedszkola;
  4. opłacenie wpisowego w kwocie 500 zł
  5. przyjęcie dziecka do przedszkola;
  6. podpisanie dokumentów oraz rozpoczęcie korzystania z wychowania przedszkolnego w roku przedszkolnym 2019/2020.