Sześcioraczki w Krakowie!

Czy wiesz, że w Krakowie urodziły się sześcioraczki?

Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela – tak nazywają się sześcioraczki. Szczęśliwi rodzice poza noworodkami mają jeszcze jednego synka – 2,5-letniego Oliwiera. Gratulujemy całej gromadki!

Przy okazji zastanowiliśmy się, czy przypadek Państwa Marców spowodowałby, że wykorzystane byłyby wszystkie rabaty, które my oferujemy. Niewiele brakowało .

Gdyby Państwo Marcowie zapisali wszystkie dzieci do Przedszkola High Five to za pakiet do godziny 13:00 płaciliby Państwo zgodnie z naszym systemem płatności (ulga za terminową płatność – 50 zł, za rodzeństwo w przedszkolu – 6x 50 – 300 zł) tylko 50 złotych/miesięcznie za 1 dziecko.

Jeśli mają Państwo więcej niż 1 dziecko w wieku przedszkolnym to zapraszamy do skorzystania z ulgi z tytułu rodzeństwa w przedszkolu.

___

Tymczasem przedszkolehighfive.pl informuje rodziców o trwającej rekrutacji do naszego przedszkola, dlatego zapraszamy dzieci urodzone w latach 2013-2017.